štvrtok 20. októbra 2016

Jesenné fotky- čo sa stalo Jullie 2/2

Ahojky všetci! 

Na ranč sa prihlásilo nové dievča Ivanka Auréliová a má 14, príde až v novembri. Jej rodičia stavajú dom (na dedine kde je ranč). Vie jazdiť ale na predošlom ranči bol na ňu tréner zlý, myslel si že sa nič nenaučí lebo sa na žačiatku trochu bála a tak vie len základy. Veľmy by chcela jazdiť cros cantry ale ako vravím (píšem) tréner ju nechcel púšťať na prekážky. Emily sa na ňu teší. Konečne bude mať kamošku na ranči, s jej  osem r. nevlastnou sestrou si moc nepokecá no a konečne bude niekoho učiť jej druhú obľúbenú disciplínu (prvá je parkúr). Keď učila svoju sestru tak to nedopadlo dobre je na to ešte malá a nemajú nad ňou kone taký rešpekt. Tak sa na ňu teší. A v novembri nám majú priviesť nové kone nezvladateľnú Islandskú kobylu Wild Rose (ktorú kôli jej zlozvikom a neposlušnosti nikto nechce) má 4 r. a policajnú Haflingskú kobylu ktorá utrpela zranenie a už sa bojí Samantu má 6r.
No a fotky:Rebeka

Neviem prečo ju tak fotím. Asi vie dobre pózovať
P.S: na tejto foto vidno Sunnyn zadok =D

v lesíčku

Ale Ťapko! čo zasa hrabeš? =)
Emily sa rozhodla zajazdiť si na Rebeke

Náš ročniak Kim je dnes von so svojou mamkou

Emily&Rebeka

Olívia&Ťapko
No a teraz:čo sa stalo Jullie (číta sa to Džulí)


Emily zobrala kone na menšie skaly ku vyschnutému jazeru

áno áno natáča sa tam seriál The wolf

Och nie Jullie spadla

Potom sa postavila a mala celú krvavú nohu našťastie ju nemala zlomenú ale mala hlbokú ranu na zašitie. Našťastie je Emily 25 ročná veterinárka, vedela jej to zašiť. Ale jej nevlastná mama Slávka ju vyhrešila že mala na kone dávať pozor. Veď predsa si ju mohla zlomyť a museli (možno[keby to bolo vážne]) utratiť. 

Ale Rebeke a Sunny sa nič nestalo


 No a veľná zmena náš ranč pred pár dňami kúpila nová majiteľka Viera ktorá je oveľa lepšia než predošlí majiteľ. Nechce ho premenovať ale zavedie nové pravidlá, aké? to ešte baby nevedia.To je všetko čaute a ešte TIP: krv je sirup hihi =)

Vaša Líza =) =) =)

1 komentár:

  1. No aby ste tomu rozumeli Emily je adoptovaná, čiže je adoptívna dcéra Slávky. No a Slávka má už vlastnú dcéru Sofiu. =) Hihi

    OdpovedaťOdstrániť